Rreth Nesh

Shijiazhuang Dongmei Brush Co., Ltd.

Pse të zgjidhni Dongshen---Për të kuptuar prodhimin e gjithanshëm të Dongshen

rreth

Ekipi i fortë teknik

Shijiazhuang Dongmei Brush Co, Ltd. u themelua në vitin 1986. Është një kompani prodhuese e furçave të grimit dhe furçave për rroje me shitje/dizajn dhe prodhim integrues.Ajo është e specializuar në prodhimin e të gjitha llojeve të furçës së grimit / furçës së rruajtjes.Ne prodhojmë për markat OEM të furçave të grimit dhe furçave rroje me cilësi të lartë në vendet e zhvilluara në Evropë dhe Shtetet e Bashkuara, si dhe personalizojmë prodhimin ODM për një numër të madh klientësh të vegjël, të mesëm dhe të mëdhenj.Shumë klientë kanë një bashkëpunim të mirë biznesi afatgjatë dhe të qëndrueshëm me kompaninë tonë.Stafi ynë profesional i projektimit dhe prodhimit, fokusohet te cilësia, mban premtimet dhe u ofron klientëve shërbime me cilësi të lartë me efikasitet dhe përgjigje të shpejtë.Ne kemi markat tona Dongshen, si dhe patenta të shumta dizajni dhe aftësi të forta prodhuese.

Përparësitë

Me më shumë se 100 punonjës, fabrika e Dongshen mbulon një sipërfaqe totale prej 15,000 ㎡.Ne kemi ekip profesional të shitjeve, ekip teknik dhe ekip të fuqishëm të projektimit, i cili është i mirë në kërkime dhe zhvillim.Ne kemi markat tona ndërkombëtare Dongshen.Përveç kësaj, ne kemi markën tonë vendase KITTY EAR, e cila është e specializuar në furçën e grimit dhe integrohet në konceptin e shëndetit. Ne kemi marrë certifikimin ndërkombëtar FSC.Tregtarët me përvojë, ekipi i QA/QC për të siguruar transport të shpejtë dhe cilësi të lartë.

rreth

b25e112b

Profesioni

Përqendruar në kërkimin e industrisë, aftësitë kërkimore, inovacionin e pajisjeve, demonstrimet e klientëve për të siguruar mbështetje efektive të klientit në mbarë botën. Për të ofruar furçë kozmetike cilësore, furçë rroje, mjete grimi dhe mjete rroje.