Mirë se vini në DongShen

Shijiazhuang Dongmei Brush Co, Ltd. u themelua në vitin 1986. Është një kompani prodhuese e furçave të grimit dhe furçave për rroje me shitje/dizajn dhe prodhim integrues.

Lajmet tona

Me më shumë se 100 punonjës, fabrika e Dongshen mbulon një sipërfaqe totale prej 15,000 ㎡.Ne kemi ekip profesional të shitjeve, ekip teknik dhe ekip të fuqishëm të projektimit, i cili është i mirë në kërkime dhe zhvillim.

  • shkurt-2023
  • 23

  Si të zgjidhni furçën e grimit?

  Mbulimi i nevojave themelore të të gjitha furçave tuaja të grimit 1 Zgjidhni furçat me fibra natyrale në vend të fibrave sintetike.Fibrat organike ose natyrale janë më të buta dhe më efektive.Ata janë flokë të vërtetë.Ata kanë kutikula të cilat janë më të mira për t'u ngjitur dhe për të mbajtur pigmentin në furçë deri në...

  • Mars-2022
  • 29

  Pse furçat e grimit të syve dhe fytyrës së vogël janë më të dashura se furçat e mëdha Kabuki

  Sa herë që shihni një reklamë ose foto të njerëzve duke grimuar, gjithmonë shihni furçat e mëdha me gëzof që valëviten dukshëm nëpër fytyrë. Ndërsa blejnë një furçë, njerëzit mendojnë se një furçë e tillë është shumë e rëndësishme.Ajo që ata nuk e kuptojnë, megjithatë, është se furçat e vogla të përdorura për punë në detaje janë ...

  • Mars-2022
  • 21

  Mjete për t'u përdorur me Genie Cosmetics Camo Foundation

  Ndryshe nga kremrat apo fondatinat që mund të aplikohen me sukses vetëm me ndihmën e majave të gishtave, shumica e formulave me bazë pudre kërkojnë ndihmën e një grimieri për të arritur rezultatet e dëshiruara.Fondacioni i ri i Elf Cosmetics Camo Powder (11 dollarë) është një formulë pluhuri e shtypur që mund të arrijë plotësisht...